Fotosběrna - Fotograf ZNOJMO - Fotograf OSTRAVA

Přejít na obsah
Fotosběrna Znojmo Ostrava
Fotosběrna
-  FOTOP KOVÁČ  -
Zpracování fotografií
- Zhotovte si Vaše fotografie ve čtyřech krocích
- Podrobný popis fotosběrny viz nápověda
- Základní CENÍK ON-Line fotografií zaslaných a objednaných přes internetovou fotosběrnu (ceny fotografií objednaných na prodejně se liší)

Prohlížeč - pro odesílání fotografií je doporučován prohlížeč Microsoft Edge (součást Windows 10).

Přihlášení - pro vstup do fotosběrny je vhodné se nejdříve registrovat. Odpadne Vám povinnost po každé vyplňovat Vaše údaje nutné pro zpracování fotografíí (jméno, příjmení, místo vyzvednutí atd.). Zakázku lze objednat rovněž i bez registrace. Při registraci vyplníte povinné údaje nutné pro zpracování Vašich zakázek.

Výběr, nahrání a úprava fotografií - Před náhráním je potřeba fotografie vybrat - vyberete složku ze které budete fotografie tisknout, označíte fotografie pomocí výběrových možností Windows (Ctrl A vše, SHIFT první - poslední, Ctrl výběr atd.). Soubory musí být typu JPG. Po potvrzení výběru dojde k nahrání fotografií - proces nahrávání může trvat delší dobu, závisí na množství odesílaných dat a rychlosti Vašeho připojení k internetu. Je nutné počkat na potvrzení o úspěšném uložení fotografií!!! Po nahrání všech fotografií zvolíte OK a provedete nastavení prarametrů tisku.

Výběr formátu a povrchu - zakázku není nutné okamžitě dokončit. Můžete ji nechat rozpracovanou (provedete odhlášení) a dokončit ji třeba následující den. Pro nahrané fotografie je nastaven implicitně formát 10x15/mat. Pokud si přejete jiný formát, označíte pomocí zatržítka nebo pomocí označit vše požadované fotografie. Po té provedete EDITACI označených fotografií a potvrdíte změnu.

Dokončení zakázky - po dokončení výběru a úprav fotografií provedete dokončení zakázky (tlačítko dokončit). Po té dojde k odeslání Vaší objednávky ke zpracování fotografií. V průběhu vytváření Vaší objednávky jste informováni o celkové ceně zakázky. Po přijetí zakázky do laboratoře obdržíte MAIL o přijetí zakázky a o termínu, kdy budou fotografie doručeny do výdejního místa.

Doba zpracování - Vaše fotografie budou zrpacovány do 3 pracovních dnů, počítáno od následujícího dne, kdy byla objednávka potvrzena.

Cena a vyzvednutí zakázky - Minimální cena zakázky, kterou lze objednat, je z důvodu nákladů na výrobu 30,-Kč.  Hotové fotografie si můžete vyzvednout přímo na prodejně ve Znojmě nebo v Ostravě, případně lze zakázku vyzvednout na některé  našich fotosběren. Je možné si nechat zakázku zaslat poštou na dobírku přímo do Vašeho bydliště. Při ceně zakázky nad 2000,- Kč neplatíte poštovné.  Poštovné k zakázce činí 149,- Kč (doručení do druhého dne od podání zásilky nas poště). Balné je účtováno dle velikosti a náročnosti zakázky (fota do obálky až po spec. pouzdra na fotoplátna ...)

- PRO FOTOGRAFY lze domluvit individuální ceny a zřídit FTP přístup. Tzn. fotolaboratoř je Vám přístupná 24 hodin denně - můžete se kdykoliv připojit na náš server z pohodlí Vašeho domova či ateliéru. Server lze ,,přilinkovat" k Vašemu počítači jako externí disk.  Zakázky pak lze jednoduše posílat do fotolaboratoře po celých adresářích včetně všech podsložek. Stačí si pak jen vyzvednout hotové fotografie na prodejně, resp. na některé z fotosběren. Po domluvě lze fotografie doručit přímo k Vám. Více informací na fotop@fotop.cz pro zákazníky z Jižní Moravy, pro zákazníky ze Severní Moravy pak ostrava@fotop.cz.

Odeslat foto do fotosběrny
Líbí se Vám naše fotografie? Rádi vyfotíme i Vás. Napište nám!
Přijedeme i k Vám.Copyright © Fotop / 2024 Vyrobil  Kováč Štefan
Návrat na obsah