Fotoobrazy - Fotograf ZNOJMO - Fotograf OSTRAVA

Přejít na obsah
Fotoobrazy
Fotoobrazy
-  FOTOP KOVÁČ  -
Fotoobrazy

- netradiční dárek pro Vaše blízké. Darujte fotoobraz - Vaše fotografie natiskneme na fotoplátno a následně vypneme do rámu. Fotobrazy zhotovujeme ve formátech od 30x30cm až po formáty 100x250cm a vypínáme na klínkové lišty. Fotoobraz lze pohodlně zavěsit např. na zeď, respektive postavit jako dekoraci např. na stojan nebo přímo do nábytku...

- Jak objednat fotoobraz?
Fotoobrazy je nejlepší objednávat přímo na naší prodejně, nebo na některé z našich fotosběren, kde Váme poradíme, zdá Vámi vybranou fotografii lze vytisknout na zvolený formát. Fotoobrazy lze rovněž objednávat  pomocí on-line fotosběrny. Při objednávání pomocí on-line fotosběrny je postup stejný jako při objednávání klasických fotografií s tím rozdílem, že v položce formát zatrhnete jiný. Dokončíte zakázku, fotografie je odeslána, obdržíte přijímací mail a na něj odpovíte Váš požadavek na velikost fotoplátna. Bude Vám sdělena cena a budete požádání o potvrzení ceny.

- Ceník lze zaslat i elektronicky, ale obsahuje pouze základní kombinace. Vzhledem k možnému počtu kombinací lišt, není možné ani sestavit přehledný ceník. V případě nejasného zadání Vás bude kontaktovat pracovník laboratoře k doplnění objednávky.

lišta KLÍNKOVÁ

pro vypnutí fotoobrazu na lišty je potřeba přesah na přehyb plátna 5 cm viz. obr.Fotografie lze na fotoobraz umístit dvěmi způsoby:

1 - Fotografie ,,pokračuje přes okraj fotoobrazu"  - při volbě výřezu je potřeba hlavní motiv umístit tak, aby po přehnutí plátna nedošlo k zahnutí klíčové části fotografie za okraj. Za okraj pokračují jen části fotografie, které vytváří doplněk hlavního motivu např. tráva, obloha... Dále je potřeba počítat s tím, že předloha bude z každé strany o 5 cm větší tzn. že pro požadovaný formát fotoobrazu např. 40x60cm bude vytištěno plátno o velikosti 50x70cm, které bude 5 cm z každé strany přehnuto přes dřevěný rám.

2 - Fotografie je stejně velká jako požadovaný fotoobraz - tzn. že na fotografii již není prostor pro přehyb, nebo by došlo ke ztrátě části obrazového motivu. Tato varianta se řeší přidáním 5 cm plátna z každé strany a zrcadlením kraje fotografie. Opticky pak taková fotoobraz vypadá, jako by fotografie pokračovala přes okraj.

Dřevěné lišty se vyrábí v délkách po 5-ti cm. Tzn. nelze zhotovit plátno v libovolné velikosti, ale jen ve velikostech vyráběných lišt viz popis níže.

Kombinace délek lišt:
30cm
35cm
40cm
.
.
.
190cm
195cm
200cm
Při požadavku na delší lišty jak 200cm - nutná konzultace.

Z uvedených lišt lze setavit
např. fotoobraz 50,0x120,0cm, 40x60 ...

Líbí se Vám naše fotografie? Rádi vyfotíme i Vás. Napište nám!
Přijedeme i k Vám.Copyright © Fotop / 2024 Vyrobil  Kováč Štefan
Návrat na obsah